Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Подати заяву

Дата: 13 липня 2017 о 20:32, Оновлено 13 липня 2017 о 20:32

Правила прийому до ДНЗ

Направлення лікаря-фтизіатра

З комунального закладу охорони здоров’я

Прийом до дошкільного навчального закладу здійснюється на підставі наступних документів:

Медична довідка про стан здоров’я дитини
Карта профілактичних щеплень
Свідоцтва про народження дитини (завірена копія)
Заява батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для Вас створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.

Сайт створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО: www.isuo.org

Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.